Logo

2005 1.2 benzin VOLKSWAGEN FOX KLIMA

Број на оглас: 3054487 | Објавен на: 08.03.2019, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Fox

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 2.690 €
2.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Прва регистрација 23,05,2008
- регистрирано до крај на јули 2019,
редовно одржуван, без гребнатинка, исправен,
има
- Полуавтоматски клима уред Climatic
- Подесување на волан и возачко седиште горе долу напред назад
- алумински бандажи,
- нови зимски гуми ставени на 20,11,2018 со гаранција 1 година
- нов акумулатор под гаранција(од август 2018)
-клима исправна, серво,
- автоматски заден бришач
- одмрзнување на ретровизори и задно стакло
- електрични подигнувачи на стакла
- автоматски бришач на задно стакло
-мала потрошувачка на бензин- 4,5 л/100км на отворено , 6л во град

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 D

Потврден огласувач