Logo

Se iznajmuva namestena soba.

Број на оглас: 3054716 | Објавен на: 20.11.2018, 20:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 12 m²

Спрат: 2

Греење: Струја

Цена: 5.555 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


So inventar i dobri uslovi.vo stan.
Krevet.plakar.komoda.masa.fotelja.
Za eden covek.
Info.Dragi.077829454

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Drakce

Потврден огласувач