Logo

Prodavam plac vo Nikiforovo Mavrovsko

Број на оглас: 3054800 | Објавен на: 22.12.2019, 14:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo centarot na Nikiforovo
Drugiot plac e vo Nikiforovo do samoto Mavrovsko ezero informacii na 078 79 15 16

 Гостивар    Општина:Маврово и Ростуша

Прати Е-Маил

 elena

Потврден огласувач