Logo

Mercedes E 220 CDI

Број на оглас: 3055087 | Објавен на: 25.09.2020, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema: koza, klima, elektrika na prozori, retrovizori, predni sedista, tempomat so eden zbor extra vozilo registrirano do juli 2021 godina smeneto ujle i site filtri domakinski cuvana i odrzavana so nea odat dva para aluminiumski bandazi mozna e zamena

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач