Logo

Продавам Стан во Хиподром

Број на оглас: 3055108 | Објавен на: 24.01.2019, 06:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 68 m²

Греење: Струја

Спрат: 7 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1984

Година на реновирање: 2014

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југоисток

Адреса: Никола Киров - Мајски 41/55

Цена: 43.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам многу поволно стан во Хиподром.

Повелете пројавете интерес.

Александар 078/38-46-36
Катица 070/744-706 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Александар Силјаноски