Logo

MAZDA 6 - TOP FORMA - TOP CENA!

Број на оглас: 3055256 | Објавен на: 04.12.2018, 06:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.650 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


3550 EUR!!!
SE PRODAVAVA HITNO ZARADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO!
Kontakt tell: 078297020
Mazda 6 vo odlicna sostojba:
Maksimalno zacuvana bez nikakvi ostetuvanja i korozija, so enterier kako nova.
- NAPRAVEN KOMPLETEN GOLEM SERVIS!,
- Registrirana do 06.2019 so zelen karton,

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач