Logo

Ford galaxy 19tdi 110ks moze i zamena

Број на оглас: 3055446 | Објавен на: 19.02.2019, 20:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Servis komplet reg so zelen karton novi gumi klima raboti moze zamena za kola pasat audi pezo za kes 2500e za zamena 2900e

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач