Logo

Se Prodava Renault Modus 1.5 dci

Број на оглас: 3055451 | Објавен на: 22.01.2019, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Modus

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Цена: 2.000 €
2.099 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Modus 1.5 dci
Vo super sostojba so full oprema
Oprema:
-Klima
-Abs
-Airbag x 4
-Elektrika na Prozori
-Elektrika na Retrovizori
-Centralno so dva fabricki kluca
-Radio so CD
-Servo volan so komandi na volanot
-4 novi gumi
Kolata moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
Kontakt :
+38971374604
+38971374604
+38971374604
+38971374604

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач