Logo

PASSAT 1.9TDI

Број на оглас: 3055452 | Објавен на: 12.11.2018, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Passat 1.9tdi 131ks so full oprema neuvezuvan registriran so zelen karton

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач