Logo

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI FULL OPREMA -COSMO-

Број на оглас: 3055555 | Објавен на: 09.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra h 1.7 cdti 74 kw 101hp cosmo oprema full registrirana cela godina
Kontakt tel 077 548 284

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Nase

Потврден огласувач