Logo

Se prodava prikolka prikolica

Број на оглас: 3055632 | Објавен на: 17.03.2019, 21:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nova prikolica traktorska
Dimenzii 3.20 x 1.60
Cena 450evra. Ima prostor i za dogovor dadete ponuda
Moze i zamena za nesto dadete ponuda

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Prodavam

Потврден огласувач