Logo

Izrabotka na trudovi

Број на оглас: 3055804 | Објавен на: 21.07.2019, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Вршиме професионална изработка на едукативни трудови според академскиот стил на пишување. (ЕКТС)
Изработка на трудови од сите научни области како што се:
- Дипломски трудови
- Магистерски трудови
- Семинарски трудови
- Проектни задачи
- Изработка на CV
- Изработка на мотивационо писмо
- Истражувачки проекти
- Есеи
- Табеларни пресметки во Excel
- Power Point презентации
- Бизнис план ( за средни училишта и факултет)
- Трудови на слободна тема

За нашите верни клиенти, следуваат и големи поволности.
Трудовите се изработуват поединечно, цена по договор.
БИДЕТЕ ЕДНИ МЕЃУ НАЈДОБРИТЕ!
Контакт ФБ: https://www.facebook.com/profile.php?id=100019493057174
Страница:
https://www.facebook.com/seminarskiiproektnizadaci/
E-mail> itrudovi@gmail.com

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Izrabotka na trudovi

Потврден огласувач