Logo

GOLF 4 1.9TDI 66kv 2000 god

Број на оглас: 3055841 | Објавен на: 15.11.2018, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.899 €
2.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


golfot e odlicen stegnat motor menjac odlicni registriran do 7 2019gob so zelen karton klima raboti .klimatronik krem enterier mozna zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 kovaceskidusko10@gmail.com

Потврден огласувач