Logo

BMW X5 2008

Број на оглас: 3055956 | Објавен на: 11.03.2019, 22:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 3 kw / 4 ks

Цена: 12.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW X5 2008g so pominati 210 000km
Extra socuvano ,proverka vo bilo koj BMW servis realna kilometraza so servisna kniska,na BG tabli
Cena: 12 000 E moze zamena
TEL: 071452421

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 a

Потврден огласувач