Logo

Земјиште

Број на оглас: 3056172 | Објавен на: 09.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 8035 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Земјоделско земјиште погодно за градба на индивидуално или колективно домување. асвалтиран пристап 2 километра од центарот на Неготино. Чист имотен лист без никакви оспорувања повеќе информации на телефон.

  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  marjan

Потврден огласувач