Logo

Ford Fiesta 1.4tdci

Број на оглас: 3056179 | Објавен на: 21.11.2018, 08:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba registrirana cela godina so novi gumi.moze zamena za pogolemo vozilo

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач