Logo

opel tigra 1.6 benzin-plin контакт 077-954-973 дарко

Број на оглас: 3056566 | Објавен на: 27.11.2020, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Tigra

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 78 kw / 106 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


променета е нова абс пумпа,нови кабли,нови свеќици, нови амотризери,нови дискови плоцки алтернатор Има атестиран плин и доста е економична ,240-50 ден на 100 км сменет е нов фар лев само и халгенка да сменам цената е таја доста имам уложено во колата контакт 077-954-973 дарко

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач