Logo

Avtobus setra 417 hdh

Број на оглас: 3056746 | Објавен на: 26.10.2018, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 55.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 2 setra 417 hdh
2003 godinava
53 sedišta
Tv wc kujna

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Elmedin

Потврден огласувач