Logo

Prodavam 17, 19 i 20 incni LCD monitori

Број на оглас: 3056833 | Објавен на: 10.12.2018, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


17" od 1.000 do 1.200 denari
19" od 1.500 do 1.800 denari
20" 2.000 denari (Prodaden)
Ispravna sostojba. Komplet so kabli

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Славчо

Потврден огласувач