Logo

bmw 530 ( e 60 )

Број на оглас: 3056839 | Објавен на: 20.02.2019, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 190 kw / 258 ks

Цена: 7.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NAPOMENA : Info samo na ovoj broj 075/660-697 bmw to ima napraveno golem i mal servis ima 4 novi gumi i e registrirano cela godina

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 sd

Потврден огласувач