Logo

IMT 539

Број на оглас: 3056846 | Објавен на: 17.01.2019, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo odlicna sostojba prva farba 1986god
so dokumenti
So nego odi kuka vreteno
3300 evra

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач