Logo

Prodavam kardan za Landrover Freelander

Број на оглас: 3056901 | Објавен на: 09.04.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: freelander

Tип на делови: Останато

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Kardanot e vo isparavna sostojba prakam po kargo bilo kade vo mk.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач