Logo

Digitalen video rekorder za kameri

Број на оглас: 3057044 | Објавен на: 10.03.2019, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

Вид на оглас: Се продава


Nov ne koristen digitalen video rekorder za kameri so 4 izlazi za 4 kameri. EVTINOOO

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 cico

Потврден огласувач