Logo

Tiguan '09 4x4 uvezen od Norveska so 1 god. registracija

Број на оглас: 3057200 | Објавен на: 11.11.2018, 23:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Tiguan

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 12.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Tiguan 2009 godina
Uvezeno od Norveska

Tempomat
4 x 4
cela godina registracija
DVD player
NAVIGACIJA
GREACI NA SEDISTA
6 stepen menuvac

Kolata e vo besprekorna sostojba, moze da ja proverite bilo kade

Moze i zamena so druga kola so vasa doplata!

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 E N

Потврден огласувач