Logo

Се изнајмува

Број на оглас: 3057219 | Објавен на: 17.08.2019, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Струја

Дворна површина: 30 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Луксузен

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Маршал Тито

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува луксузно опремен спрат од куќа во центарот на градот

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Viktorija

Потврден огласувач