Logo

Plinska Boca za kola aluminski bandazi (felni)

Број на оглас: 3057278 | Објавен на: 25.05.2020, 12:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 5.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 110

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 16

Цена: 1.999 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Rezervni gumi tenki bandazi
Plinska Boca za kola okrugla
Rezervna guma tenka 14ki 15ki 16ki
Moze zamena
Golf Audi Seat

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 dvd

Потврден огласувач