Logo

PLOCKI SHIMANO

Број на оглас: 3057485 | Објавен на: 24.05.2020, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: 29 "

Големина на рам: Останато

Цена: 300 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


SHIMANO B01S RESIN BRAKE PADS

-Одговараат на повеќе модели на кочници кои се наведени на сликите.

-Цена 300 ден/пар

-Праќам по карго

-тел. 070/344-999

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач