Logo

alfa romeo 1.6 - plin - dizna - ats !!! ful oprema ###

Број на оглас: 3057503 | Објавен на: 15.11.2018, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ful oprema ### 078 - 408 _486 ###

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 klima2@yahoo.com

Потврден огласувач