Logo

Продавам кучиња Labrador Retriever

Број на оглас: 3057536 | Објавен на: 10.11.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Се прoдaвaaт кученцa oд рaсaтa Labrador Retriver.
Ова е едно од најпопуларните кучиња во светот,многу се мили,послушни и одлични другари на вас и вашето дете.
Брзо учи команди,сака да биде опкружен со луге,ловечки инстинкт(птичар)
Кученцата се родени на 30.08.2018,спремни се за вдомување.
Негувани и квалитетно прихранувани,ке ги добиете прочистени од глисти.
4 машки
3 женски
Напомена:Кучињата немат педигре.
Инфо:078/741-347

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Tane

Потврден огласувач