Logo

Се продава компјутер(комплет)

Број на оглас: 3057561 | Објавен на: 18.11.2018, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 160 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: AMD A-Series

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Се продава компјутер одличен за канцелариска работа, па и за некои послаби игри. Се продава комплет со монитор SAMSUNG 19inch, тастатура и глувче.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач