Logo

Kamin na Paleti

Број на оглас: 3057665 | Објавен на: 27.10.2018, 14:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


MBS 10
Kw
Koristen 1 mesec
Ima i pravosmukalka specijalna za nego.
Cena po dogovor

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Zulfer