Logo

Xiaomi Redmi 6A **Nov** Full garancija

Број на оглас: 3057743 | Објавен на: 03.11.2018, 20:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Redmi 6A

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 7.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е штотуку купен од вип на датум 27.10.2018 . Воопшто не е работен со предобри спецификации и 2 години гаранција

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Борче