Logo

VW Passat 1.9 TDI -2006

Број на оглас: 3057767 | Објавен на: 28.12.2018, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e registrirano
1.9 motor 77 kw
novi gumi
za povise info tel :073-273-000

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 blend

Потврден огласувач