Logo

Prodavam pezo partner 1.4i itnoo

Број на оглас: 3057888 | Објавен на: 15.11.2018, 06:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pezo partner 1.4 I
Pezoto ima nova set na lamela nova pednica I zaden trap I akulumator pod garancia mu fall samo registracija

Problem mu se lupi lakot

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач