Logo

APRILIA RS50

Број на оглас: 3057979 | Објавен на: 16.05.2019, 14:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.050 €
1.150 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


APRILIA RS50 🇮🇹 🇮🇹 🇮🇹
* 2005
* Vodeno ladenje
* Napraveno sezonski servis
* Pali vozi
* Mk dokumenti
* Registrirano cela godina


#aprilia #apriliars #apriliars50 #rs #rs50
Aprilia , Aprilia Rs , Aprilia Rs 50cc , rs50 .

 Кратово

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач