Logo

FORD ESCORD 1.8TD

Број на оглас: 3057990 | Објавен на: 10.05.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 25.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pali vozi ne registriran.
- 1.8TD
- 1994
TURBO
Poveke info. - 078 208 311
Poveke info. - 078 208 311
Poveke info. - 078 208 311
Poveke info. - 078 208 311
Poveke info. - 078 208 311

 Кратово

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач