Logo

Plac vo Gradsko

Број на оглас: 3058033 | Објавен на: 23.05.2020, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 240 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo centar na Gradsko ul Aleksandar Makedonski 240m2 so cist imoten list na placot ima struja voda i kanalizacija

 Велес    Општина:Градско

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач