Logo

АЛТЕА 2.0 TDI П Е Р Ф Е К Т Н А!!!

Број на оглас: 3058197 | Објавен на: 22.04.2019, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е на македонски таблици и е регистрирано до 09.09.2019 год со зелен картон во безпрекорна состојба. Направен комплетен сервис, без никакви вложувања. Од опрема поседува: -серво волан -команди на волан -кожен волан -подесување на волан -борд компјутер -електрика на прозори -двозонски климатроник -тонирани стакла -централно зклучување -два клуча -халогенки -CD радио -темпомат -паркинг сензори -автоматско собирање на ретровизори -алумински бандажи -летни нови гуми NEXEN, зимски гуми NOKIAN... има два пара бандажи, црните се за зимни гуми, а за летните се оригиналните алумински со сензори за притисок. Возилото се продава исклучиво за кеш и не вршам никакви замени.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач