Logo

SE PRODAVA VO CENTAROT NA GEVGELIJA

Број на оглас: 3058226 | Објавен на: 24.02.2019, 12:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 109 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Друго

Дворна површина: 389 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во строгиот центар на Гевгелија, објектот е со површина од 109м2, помошен објект 28м2. Вкупна површина на парцелата е 389м2. Платени се комуналии за деловен простор-медицинска дејност. Има маркица за надградба. Цена по договор.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач