Logo

Michael Jackson, албумот: THRILLER, грамофонска плоча

Број на оглас: 3058230 | Објавен на: 08.08.2020, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Грамафонски плочи

Вид на оглас: Се продава


Се продава Оригинална Грамофонска плоча купена нова на времето од Германија кога
беше албумот Мегa Хит,
а тоа е Најпродаваниот албум
на Michael Jackson: THRILLER.

Телефон за контакт нон-стоп:
070 621 670 Гиго
Град Неготино, 1440

Ве молам САМО телефонски повици!!
Благодарам.


Праќам по КАРГО со Откуп
низ цела Македонија.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 xxxxxxxxx