Logo

Kamin Plamen itno

Број на оглас: 3058315 | Објавен на: 28.10.2018, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 260 €
280 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Koristen samo godina dena.
Gree do 100m2. Plus qumci 3m- vrednost 3000denari.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 rabit

Потврден огласувач