Logo

citroen c4

Број на оглас: 3058331 | Објавен на: 24.08.2019, 22:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 69 kw / 94 ks

Цена: 2.400 €
2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava citroen c4 2006 godina. prv gazda. kolata ima 140000km 1.4 super zacuvana so redovni servisi.napraven servis pred 500km smeneto zglobovi stabilizator svekici sve komplet servis na site nedostatoci osven toa sto platnoto na sedistata se zakinati

  Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

  miki

Потврден огласувач