Logo

AUDI A4 2.0 TDI.. 07...ODLICNA SOSTOJBA

Број на оглас: 3058556 | Објавен на: 25.11.2018, 09:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078-450-703... 076-552-882...

AUDITO E VO ODLICNA SOSTOJBA
REGISTRIRAN
2.0 TDI MOTOR ODLICEN
NOVI GUMI NAPRED
FUULL OPREMEN
DVOZONSKI KLIMATRONIK I MN DRR

MOZE ZAMENA SO VASA ILI MOJA DOPLATA.... 078-450-703...
076-552-882
078-387-379......

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko