Logo

Volan za BMW

Број на оглас: 3058672 | Објавен на: 18.05.2019, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodava volan za BMW, izvaden od e46.
volanot e so airbag i vo odlichna sostojba.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач