Logo

Fiat punto 1.9 jtd

Број на оглас: 3058697 | Објавен на: 19.11.2018, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam fiat punto 1.9 jtd registrirana cela godina dobar motor,enterier nema skapano elektrika na staklo,servo,centralno,arbg,klima voziloto e vo dobra sostojba

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач