Logo

VLEZNA VRATA ZA NA SPRAT NOVA

Број на оглас: 3058889 | Објавен на: 02.08.2020, 08:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Vratata e nova ekstra so medijapan pervazi,
so ekstra racki i brava,so staklo ...buka boja...dimenzii 2m.x 85sm.
NEMA KASAA....
Tel. 070 452 720

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 TDI

Потврден огласувач