Logo

Се продава Renault Scenic 2

Број на оглас: 3058974 | Објавен на: 28.10.2018, 19:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Reno Scenic 2, 1.9 dci 2006, 130 ks, 96kw.
Од опрема:
Кожен интериер
Климатроник
Команди од волан
Оригинално радио со aux
ABS, ESP
Сензор за дожд
Сензор за светла
Навигација
Греачи на седишта
Електроника на стакла, ретровизори
Панорама кров
Фрижидер
Магленки
Клима фолии со атест


Колата е со 6 брзини и 17ки бандажи.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач