Logo

BMW bandashi MOTEC Antares Evo 19''

Број на оглас: 3059002 | Објавен на: 15.11.2018, 15:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat MOTEC Antares Evo bandashi 19-ki
5x120 so odlichni gumi vozeni na BMW 3-ta serija.
predni 235/35/19 et 35
zadni 255/30/19 et 30

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач