Logo

Motokultivator Labardini

Број на оглас: 3059011 | Објавен на: 01.04.2019, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava motokultuivator Lombarghini vo odlicna sostojba pali vo sekoe vreme 14 ks, dizel, so tegovi, freza na rasklopuvanje, ralo, ednobrazden plug, dvobrazden plug i drljaca-brana tel.075 484 489

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 tihomir

Потврден огласувач