Logo

Stan kompletno renoviran

Број на оглас: 3059026 | Објавен на: 08.05.2019, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 75 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1975

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Адреса: Ilindenska 117

Цена: 5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stan 75m kompletno renoviran novi vrati prozori,kupatilo.el.inatalacia.idr so sopstveno parno i dr.Mozna adaptacia vo lokal, komplet so mebel

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач